AIMEX KOŽENKY > Koženky SKAI

Najděte si koženku

Koženky dle využití

SKAI ® – výjimečné koženky

Koženky se nejčastěji používají jako potahový materiál, můžete je často vidět použité na výletních lodích, posezení v restauracích, na stadionech a ve fitness centrech. Koženky pro zdravotnictví představují velkou výhodu díky snadnému mytí a dezinfekci. Koženky jsou také velice odolné, proto se hodí do frekventovaných míst, kde je zapotřebí dlouhodobé životnosti materiálu.

Aktuální design, univerzálnost při zpracování, extrémní odolnost – to jsou koženky Skai. V privátních a komerčních objektech udávají naše koženky módní trend. Skai fashion koženky jsou na pohled a omak těžko rozpoznatelné od pravé kůže. Designeři, architekti ale i stavitelé lodí a výrobci venkovního nábytku se nechávají inspirovat žhavými trendy v barvách a designech koženek Skai. Inspirace: bytový čalouněný nábytek, interiéry komerčních objektů, čalounění ve fitness, rehabilitačním a lékařském odvětví, čalounění lodí a venkovního nábytku.

 Laif Vyp Nappa od SKAI ®

Nový materiál Laif Vyp Nappa patří k nové generaci prodyšných čalounických materiálů s propustností vodních par. Tento inovativní hybridní materiál z vinylu a polyuretanu využívá jejich nejlepších vlastností: měkkost povrchu a odolnost  materiálu.

Tato koženka je určena pro dlouhodobé sezení, proto se jeho využití nejvíce hodí například do kin, zasedacích sálů, konferenčních místností, kanceláří a dalších.

csm_LandingPage_laifVyP_TextMitBildern_01-01_588x412_157f3cb8d7-1-695x389
video
Použití koženky

Výroba nábytku

Výrobci nábytku, interiéroví designéři a dekoratéři interiérů, ti všichni často využívají koženky Skai při výrobě nábytku, jako inspiraci z atraktivních designů a silných struktur naší syntetické kůže. Použití našich výrobků, které vytvářejí vždy emocionálně nabité bydlení s neodolatelnou přitažlivostí, bez ohledu na to, zda jsou naše materiály na gauči, na židli nebo na stěně. Mimochodem, je jasné, že produkty Hornschuch nás provází v každodenním životě: doma, v autě, v práci, na dovolené i při volnočasové aktivitě. V každé situaci, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu obohacují a zkrášlují naše životy a zajišťují, naše pohodlí po celý den.

Pro zdravotnictví

Některé ze Skai ® potahových látek, jako je například skai ® Surface Plus, jsou díky svým vlastnostem zvláště vhodné pro použití pro zdravotnictví, konkrétně na nábytku v komerčním sektoru jako domech s pečovatelskou službou a v rezidencích splňujících vysoké standardy designu. "Plus" je zkratka pro konkrétní povrchový odpor. Zejména, olej, mastnota a pot, zkrátka látky, které mohou běžné materiály trvale poškodit a tak jsou hrozbou pro běžné koženky, Kromě toho je povrch anti-bakteriální a anti-mikrobiální. Koženky Skai Surface poskytují vynikající ochranu povrchu. Jsou odolné při použití dezinfekčních prostředků a jsou odolné krvi a moči. Splňují zákon o zdravotnických prostředků.

Výhody syntetické kůže
Kdo používá syntetická kůže, pomáhá životnímu prostředí. Koženka se snadno čistí a je velmi robustní.

S koženkou Skai ® studené barvy Venezia a Skai ® Neptun nabízíme inovativní materiály pro venkovní použití. Skai ® studená barvy Venezia je vysoce kvalitní čalounický materiál pro venkovní použití, jehož povrch výrazně snižuje oteplení čalounění materiálu na přímém slunečním světle. Zvláštní studené barvy odvedou až 80% z blízkého infračerveného záření pryč. Tato vlastnost snižuje zahřívání koženky až o 25%. Inovativní technologie osvědčené také v jiných oblastech, například konvertibilní čalounictví a použití u okenních rámů. Ve venkovním prostoru umožňuje SKAI ® studená barva Venezia použít barvy napříč celým spektrem. K dispozici je tak v mnoha barvách. Venkovní materiál SKAI ® Neptun je extrémně robustní materiál, je lehký, rychlý a vodotěsný. Všechny ostatní hodnoty jsou vysoko nad normou. To činí tuto koženku úspěšnou a často objednávanou, zejména pro venkovní použití na lodích v kavárnách a restauracích.

Vynikající vlastnosti

Snížená hořlavost

Skai referenční materiály čelý vysokým nárokům na splnění norem hořlavosti v mnoha oblastech použití. To vše dokazují pravidelné testy. Národní i mezinárodní bezpečností normy pro veřejné budovy, letiště, vlakové nádraží, kancelářské budovy, nemocnice, atd. Abychom jmenovali jen některé z nich : NF M1, BS5852 IS-0+1+5, EN1021-1+2, DIN4102 (Part 1, B2), MVSS302, DIN53438 (Part 2). Skai materiály kombinují vysoký technický standard s propracovaností a inovací. Standardy norem GOTS-standard 100, stejně jako normu DIN EN ISO 10993-5+10.

Exteriérové  koženky

Vysoce kvalitní koženky s Nano zátěrem jsou speciálně vyvinuty pro venkovní použití, zvláště vhodné pro lodě, jachty a venkovní nábytek. S novou „Nanoprofilovou“ ochranou je kolekce Neptun a Venezia  jako jediná odolná vůči UV záření, slané vodě, olejovým skvrnám, chlorované vodě i agresivním desinfekčním prostředkům.  Venezia je vyrobena technologií cool colors- chladné barvy. Ta redukuje zahřátí  povrchu na přímém slunci o 25%. Venezia získala ocenění  interzum award: intelligent materiál & design 2013.

Zásady pro trvalou radost z koženky

Údržba koženek

Pro trvalou radost s vaším „skai“ materiálem čistěte pravidelně. Znečištění olejem, tukem a inkoustem musí být ihned odstraněno. Čistěte teplou mýdlovou vodou a hadříkem z mikrovlákna nebo měkkým kartáčkem na ruce.

Čistící prostředky

Pro čištění koženek Skai doporučujeme používat čistící prostředky od firmy Hornschcuch.

Co je zakázáno

Nepoužívejte rozpouštědla, chloridy, abraziva , chemické čistící prostředky nebo vosková leštidla. Upozornění: na obarvení od jeansů nebo jiných textilií se nevztahuje reklamace.

video
Napište si o katalog koženek SKAI

Contract katalog

contract-243x250

Fashion katalog

fashion

Čalounický katalog – 14 barevnic

caulonicke

Samostatná barevnice

barevnice-250x250
X