AIMEX KOŽENKY > Vinylové podlahy

Najděte si podlahu

Vinylové podlahy Click & Joy

Nově nabízíme také kvalitní vinylové podlahy Click & Joy. Přední výhoda této nové vinylové podlahy je především tenká instalační výška, odolnost vůči vodě, odolnost proti zatížení a poškrábání a jednoduchou pokládku. Jako další pozitiva lze určitě uvést teplý povrch , tlumení došlapu – menší hlučnost.
Jsme připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy ohledně VINYLOVÝCH PODLAH Click & Joy a jejich výběru. Napište nám prosím dotaz přes náš FORMULÁŘ, nebo rovnou volejte na +420 469 318 279, touto cestou je možná i objednávka.

Tenká instalační výška – ideální pro renovace

Během renovace může být podlaha jednoduše instalována na stávající podlahový povrch. Díky tenké instalační výšce 4,2 mm a 5 mm se nemusejí zkracovat dveře.

Odolný vodě – vhodný pro vlhké prostory.

Design Click & Joy Vinyl je voděodolný. Vhodný do prostorů, kde může přijít podlaha do styku s vodou, nebo vlhkostí. Je vhodný do koupelen, kuchyní, vstupních hal atd.

Teplý povrch – pro pohodlí a komfort.

Příjemný teplý povrch dává pocit pohodlí. Díky své struktuře je protiskluzový a při chůzi dodává pocit bezpečí. Chůze naboso je velmi příjemná.

Tlumení došlapu – menší hlučnost.

Přirozená pružnost Design Click Vinyl na podlahu – žádný problém pro Design Click & Joy Vinyl. Jeho odolný povrch je tvrdý a při tom pružný. Jistě ocení i vaši sousedi.

Odolný proti zatížení a poškrábání.

Věci, které nekontrolovaně spadnou na podlahu – žádný problém pro Design Click & Joy Vinyl. Jeho odolný povrch je tvrdý a přitom pružný.

Plovoucí konstrukce – zámkový systém.

Design Click & Joy Vinyl nepotřebuje k instalaci žádná lepidla. Zámkový systém skvěle zajišťuje pevné spojení. Rychlá a jednoduchá instalace.

video
Napište si o katalog Vinylu

Click & Joy Vinyl katalog 500,- vč. DPH

X